WhatsApp

×

İletişim Bilgileri

Site içi arama

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

2009 yılından beri plastik sektöründe alt yapı ve üst yapı malzemeleri sektöründe yer almaktayız. Edindiğimiz tecrübe ve deneyimleri, 2019 yılında "CİA DIŞ TİCARET " ünvanı ile ticari faaliyetlerimizi kurumsallaştırmış bulunmaktayız. Ürün yelpazemizi her geçen gün arttırarak inşaat sektöründe faaliyet gösteren müşterilerimize ürün çeşitliliği sunmaktayız.


MİSYONUMUZ,
Kaliteli ürün, müşteri odaklı çalışma, müşteri memnuniyeti ve firma güvenilirliğini en üst düzeye ulaştırmak için kalite standartlarına uygun, hizmet ve ürünler sunmak
Her geçen yıl ürün portföyünü müşterilerinin istekleri ve sektörün ihtiyaçları doğrultusunda artırmaktadır.
Kendi alanında çıtayı yükseltmek yurt içinde ve yurt dışında tercih edilen ve en önemlisi güvenilen firma olarak saygınlığını sürdürmek.
Doğaya olan sorumluluklarımızı yerine getirmek, bizden sonraki nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakmak.
Çalışanlarımızın memnuniyetini sağlamak.

VİZYONUMUZ,
Kalitesi ile tercih edilen firma olarak; firma ve ürünlerimizin yurt içinde olduğu kadar yurt dışında da tanınmasını, müşteri odaklı çalışmalarıyla, ilkelerinden ödün vermeden rekabet ederek, aranan marka olmayı, sektörün ihtiyaçları doğrultusunda üretimle rekabet gücünü artırarak büyümeyi hedefler.

2009 yılından beri plastik sektöründe alt yapı ve üst yapı malzemeleri sektöründe  yer almaktayız. Edindiğimiz tecrübe ve deneyimleri, 2019 yılında 'CİA DIŞ TİCARET ' ünvanı ile ticari faaliyetlerimizi kurumsallaştırmış bulunmaktayız. Ürün yelpazemizi her geçen gün arttırarak inşaat sektöründe faaliyet gösteren müşterilerimize ürün çeşitliliği sunmaktayız.

 • +90544 544 68 35
  +964 751 027 95 33

 • +90535 717 91 50

 • info@ciadisticaret.com

 • Tepebaşı Mah. Adnan Menderes cad. Turay Apt. Altı No:16/E KIZILTEPE / MARDİN

  SHARIN COMPANY For General Construction & Trading Ltd. Eng. Mohammad Hamadamin Surchi General Manager ERBIL SHORSH STREET ,YFR BUILDING IRAQ
  +964 750 448 3241

 • Hafta İçi: 09:00 - 19:30 Arası.
  Cumartesi: 09:00 - 18:00 Arası.
  Pazar: Kapalı